Epocha epizoda XXXIX

11. dubna 2015 v 12:00 | siamotyran |  HRA
Posádka:55 vojáků,7 vědců,13 lékařů,2 piloti a 2 námořníci
Věci k použití:5 jeepu,10 motorek,8 člunů,3 malá letadla
Ulovené exempláře:Anomalocaris,Endoceras,Eurypteryus,Dunkleosteus
13.38
Devon před 360 miliony let
Bakker se po obědě vydal ještě jednou naposled prohledat pobřežní vody.To Fire opět prohledával lehce zalesněné vnitrozemí.Stevens dokonce nebyl na obědě a dál prohledával okolí ve snaze konečně chytit pravěkého obojživelníka.Místo na obojživelníka narazil Bakker na žraloka a sice Antarctic Lamnu.
Tento malý žralok nepředstavoval žádné nebezpečí a tak si ho Bakker vyfotografoval a také řádně zdokumentoval.Fire po asi 45 minutách hledání našel to co hledal.Ichtyostega, která zrovna vyplavala na břeh.Potichu se k ní přiblížil namížil uspávací puškoua chystal se spustit spoušt, když ho v tom momentě štípl pravěký hmyz a Fire tak střelil do vzduchu.
Ichtyostega si toho všiml a udělal pro Firea naprosto neučekávanou věc - zaútočil na něj.Několikrát ho dost nepříjemně kousl a pak utekl do vody.Stevens po třech hodinách našel tu samou Ichtyostegu, která mu tak tak utekla.Vrhl se za ní a následně započal plavecký souboj.No Stevens se měl raději podívat kam se to hrne.Zachvíli se totiž na scéně objevili ne jeden ale hned dva Dunkleosteové a byli dost velcí aby si se Stevensem poradili.Místo plavání za Acanthostegou tak musel Stevens plavat co nejrychleji na souš.Na štěstí se dvojice Dunkleosteů vydalo za Acanthostegou...
(Kredit Julius-Costonyi.com)

Haas
Posádka:5 vojáků a lékařů,3 vědci
Věci k použití:?1x motorka,1x člun
12:00
Svrchní Křída před 85 miliony lety
Nigel se dohodl se zbytkem týmu, že bude lepší, když se vratí do blízkosti pobřeží, jelikož konec pouště byl v nedohlednu, voda docházela a síly také..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Martinoraptor Martinoraptor | Web | 11. dubna 2015 v 14:36 | Reagovat

Jo, tu jsem taky viděl. Taky jsem jednou viděl již zmiji a zrovna dneska jsem narazil v hromadě dřeva na dalšího "hada". Nakonec - když se trochu rozehřála - se ukázalo, že to byla jen ještěrka ( nohy měla úplně přimáčknuté k tělu tak jsem si jich dřív nevšimnul, až když se pohnula). Byla, ale krásná. :)

2 jursky-svet jursky-svet | Web | 15. dubna 2015 v 17:03 | Reagovat

Tentokrát se tam toho dějo tolik že sem se v tom už nevyznál. (Promin, moje chyba.) Jinak ten žralok mi příjde strašně divnej, no jak jinak když dneska máme jiný a ten plavecký závod. Ten nápad, ten je prostě skvělej, to by si měl někdy někdo fakticky zkusit. Příjde mi to strašně srandovní (jo vím že slovo srandovní je od sprostýho oslovení vypráznění, snad nejíš). To by chtělo nějakýho animátora, co by to zanimoval.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama