Epocha epizoda XXXVI

21. března 2015 v 11:00 | siamotyran |  HRA
Posádka:55 vojáků,7 vědců,13 lékařů,2 piloti a 2 námořníci
Věci k použití:5 jeepu,10 motorek,8 člunů,3 malá letadla
Ulovené exempláře:Anomalocaris,Endoceras,Eurypteryus,Dunkleosteus
16:33
Silur před 360 miliony let
Austin Stevens si dal pauzu a rozhodl se, že se na výpravu vydá až večer.Johny Fire se vydal zpět k jezeru a spolu s ním se tam vydali i jeden vědec a voják.Bakker se dále potuloval v pobřežních vodách.Stevens využil volna a šel se podívat jak se daří Anomalicarisovy, Endocerasům a také Eurypterusovi.Všichni se zdáli být zdraví a relativně spokojení.
Fire dorazil na místo kde se ještě před pár hodinami nacházel nebohý Hynerpeton.Zdálo se, že na břehu nikdo není.Cestou zpátky konečně narazil Fire na to co hledal - pravěký obojživelník.
Vědec:To bude ichtyostega!.Fire vytáhl z batohu síť a připravoval se na její použití.V poslední chvíli mu, ale ujela noha a praštil sebou zem.Podklad byl měkký takže se mu nic nestalo ale Ichtyostega byla pryč.
(kredit Raul-Martin.com)Haas
Posádka:5 vojáků a lékařů,3 vědci
Věci k použití:?1x motorka,1x člun
7:25
Svrchní Křída před 85 miliony lety

Raní probuzení obstarali hlasití Hadrosauři a drzý Velocisaurus, který se snažil ukrást batoh jednoho z členů expedice.Po jeho vyhnání a sbalení tábora se Nigel a spol vydali dál do vnitrozemí.Museli dávat pozor přece jen to byla planeta patřící Dinosaurům, kteří byly rozlezlí úplně všude.Po asi hodině cesty narazili na hnízdiště malých ceratopsianů Ajkaceratopsů.Z povzdálí je sledovali opeření Alvarezsauři, kteří čekali na vhodnou chvíli k útoku na mladé jedince..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 HAAS HAAS | Web | 21. března 2015 v 20:16 | Reagovat

Měl bych docela dobrý nápad: velmi rád bych zavolal vysílačkou Peterovi a navrhl mu jedno-udělat takovou menší vzpouru... :-D Mým cílem by bylo získat náš hlavní portál, který mají tamti lidé na své lodi a který byl původně na našem ostrově. Uvidíme, jak Peter odpoví... ;-)

2 Nayely Nayely | Web | 19. července 2017 v 23:23 | Reagovat

Ako sa dostať zadarmo iPhone5C? Veľmi jednoduché! Podrobnosti WEB!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama