Epocha epizoda XXXIV

7. března 2015 v 11:00 | siamotyran |  HRA
Posádka:55 vojáků,7 vědců,13 lékařů,2 piloti a 2 námořníci
Věci k použití:5 jeepu,10 motorek,8 člunů,3 malá letadla
Ulovené exempláře:Anomalocaris,Endoceras,Eurypteryus,Dunkleosteus
12:00
Silur před 360 miliony let
Austin Stevens,Johny Fire a pár dalších vojáků a vědců se vydalo směrem do vnitrozemí aby nalezli nějaké obojživelníky.George Bakker a pár dalších pátrali u pobřeží.Byl velmi horký den a protože v Devonu ještě nebylo moc stromů nedalo se před sluncem kam utéct.
Bakker tak zamířil do vody se trochu zchladit a zároveň doufal, že na něco narazí.Na konci tohoto období bylo v moři mnoho různých typů ryb.Například zvláštní placoderm Ctenurella, který připomínal chiméru.
Ryb bylo v moři nepočítaně, ale nikde žádná ichtyostega nebo jiný obojživelník.
Druhá skupina postupovala skrz mokřady do vnitrozemí.Tam narazili na poměrně velké jezero, které se rozhodli prozkoumat.Johny Fire zanedlouho narazil na Laccognathuse.Byl menší než ten na nějž natrefili 20 milionů let zpátky.
Austin prozkoumával vodu na druhé straně jezera.Zachvíli narazil na mladého jedice Cladoselache.Udělal s ním několik snímků a pak se rozhodl plavat dál.Než se mu to však podařilo zjevil se Dunkleosteus.Nebyl tak velký jako ten, který je chycen a držen v loďi, ale byl větši než Stevens.Ten pak plaval co mu ploutve stačili na břeh.Naštěstí byl na něm také Fire.Prozkoumávat tohle jezero asi nebude nejlepší nápad..
(Kredit Julius-Csotonyi.com)

Haas
Posádka:5 vojáků a lékařů,3 vědci
Věci k použití:?1x motorka,1x člun
18:55
Svrchní Křída před 85 miliony lety
Nigel a spol se vydali do vnitrozemí.Nejprve si museli prokleštit cestu přes deštný les.Potkali několik malých ornitopodních dinosaurů, ale naštěstí žádného dravce.Těsně před setměním se dostali na otevřenou pláň.Na něm se páslo stádo sauropdních dinosaurů nejspíše rodu Bonitasaurus..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 HAAS HAAS | Web | 7. března 2015 v 11:23 | Reagovat

Trochu se k Bonitasaurům přiblížím a prohlédnu si je. Pak si někde na bezpečném místě opět postavíme tábor a přečkáme noc. Pokud by nás nečekaly žádní problémy, rád bych si vzal v noci baterku a po pláních, případně i po pralese, se podíval po nějakých nočních zvířatech-noční safari mě baví (a to i v reálu...). :-D

2 dinosaurss dinosaurss | Web | 7. března 2015 v 19:25 | Reagovat

Navrhnu, aby jsme si vzali motorky a prozkoumávali krajinu pomocí jich.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama